Kurulum, Yeniden Düzenleme, Onarım

İster sızdıran bir musluğu onarıyor ister yeni dolaplar kuruyor olun, Okan Tesisat mutfağınızdaki her büyük ve küçük projeyi idare edecek şekilde donatır. Sonuçta, mutfak evin kalbidir. Güvenilir ve deneyimli tamirci hizmetlerimiz, ailenizin anılara geri dönebilmesi için işi doğru ve zamanında yapacaktır.

  • Dolaplarınızın düz, hizalanmış ve güvenli olduğundan emin olacağız. Laminatı soyulmuş kırık menteşelere kadar, ev geliştirme uzmanlarımız dolaplarınızın yeni kadar iyi görünmesini ve çalışmasını sağlayacaktır. İster yeni dolaplar monte edin, ister mevcut kabini yükseltin veya onarın, deneyimli tamircilerimiz vizyonunuzu gerçeğe dönüştürecektir. Doğru Garantimize güvenebilirsiniz.

    Ev geliştirme uzmanlarımız laminat, mermer, granit, kuvars, doğal taş ve daha fazlası dahil olmak üzere her türlü mutfak tezgahını kurar ve onarır. Özel bir meşe çubuğu oluşturmaktan bir kasap blok tezgahı kurmaya kadar, profesyonellerimiz tüm özel tezgah kurulum projelerinizi tek bir çağrı ile tamamlayacaklar.

    Lavabonun altındaki kovayı boşaltmaktan bıktınız mı? Sızdıran musluğunuzu onaralım. Tamamen yeni bir musluk istiyorsanız, deneyimli tamircimiz mevcut musluğunuzu güvenle kaldırabilir ve yeni bir musluk takabilir. Artık damlama yok!

    Karoların mutfakta bu kadar popüler bir döşeme seçeneği olmasının bir nedeni var. Ahşap ve halıdan farklı olarak suya dayanıklıdır ve temizlenmesi kolaydır. Tamircilerimiz, tüm mutfağınıza veya evinizin herhangi bir yerine fayans zemini döşemek için araçlara ve uzmanlığa sahiptir.

    İster yeni bir lavabosuna baksın, ister sadece mevcut olanı değiştirmen gerekiyor, yeni lavabonun tezgahın üstüne oturduğundan ve damlamasız çalıştığından emin olacağız. Yeni bir çöp imhasını bile onarabilir veya kurabiliriz.

Bizi Tercih Nedeniniz

24/7 çalışma

özel ekip

garantili memnuniyet

ücretsi tahmin

ACİL DURUM SIZINTILARI VE BORU PATLAMALARI

Acil bir sıhhi tesisat ihtiyacınız varsa, sadece 24 saat acil tesisatımızı arayın

0 535 223 38 57 veya Bize ulaşın

Okan Tesisat