Tuvaletler, Kapılar, Alçıpan, Fayans ve Daha Fazlası

İşler bozulduğunda düzeltiriz. Ev onarım yüklenicilerimiz, kırık armatürleriniz ve ev eşyalarınız için bir yedek bulmanın ve kurmanın maliyeti olacak zaman ve paradan tasarruf etmenizi sağlayabiliriz. Tek bir çağrının, ihtiyacınız olan her şeyi düzeltmek için ev onarım yüklenicilerimizden birini alabileceği kullanışlı, tek çağrıya uygun bir çözüme inanıyoruz. Profesyonel onarım hizmetlerimizDoğru Garantimiz ile desteklenmektedir.

 • Kırık , Alçıpan delikleri varsa  en kısa zamanda Okan Tesisatın  profesyonelleri ile iletişime geçmekten çekinmeyin. Bozuk olan yerleri en iyi şekilde görünüp çalıştırabiliriz.

  Tavan vantilatörleri sadece güzel değil, aynı zamanda evinizin konforunda inanılmaz derecede yararlı olabilirler. Fanınız düzgün çalışmıyorsa, ekibimizin dahil olmasını beklemeyin. Hızlı ve etkili düzeltmeler sağlayabiliriz.

  Evinizin tezgahı yaşını göstermeye başlıyorsa – pis, yontulmuş veya başka bir şekilde kırılmış olsun – bize güvenebilirsiniz. Görünecek ve kısa sürede yeni gibi görünmesini sağlayacağız.

  Kapılar, evinizin işleyişinde gözden kaçan ancak kritik bir bileşen oynar. Açmak için uğraşıyorlarsa, taslakları dışarıda tutmuyorlarsa veya başka şekilde kırılırlarsa, ihtiyacınız olan onarımlar için bizimle iletişime geçin.

  Alçıpan yerleşmeden çatlaklar çekiyor mu? Neme kurban mı? Çocuklardan mı yoksa farelerden mi zarar görüyorsunuz? Hızlı alçıpan onarım hizmetlerimizle ilgili olarak tamircilere başvurarak hakettiğine dikkat edin.

  Damlayan bir musluğun ayda 200 litreden fazla su harcayabileceğini biliyor muydunuz? Bir sızıntı fark ettiyseniz, bizi arayın. Musluğu onarabilir ve faturalarınızda gereksiz ani artışları önlemenize yardımcı olabiliriz.

  Zeminlerinize zarar vermek sadece çirkin olmakla kalmaz, aynı zamanda siz ve sevdikleriniz için de tehlikeli olabilir. Bu nedenle ekibimizdeki profesyonel el işleri uzmanı ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

  Evinizdeki harç hasarlı mı görünüyor? Kendin düzeltmeye çalışmanın baş ağrısını atla ve uzmanlarımızı ara. Banyo, mutfak, giriş yolu, bodrum, çamaşır odası ve daha fazlasındaki harçları onarabiliriz!

  Evinizdeki kırık oluklar suyun yeniden yönlendirilmesine neden olabilir, bu da alçıpan, çatı, bodrum, temel, soffits ve evinizin fasyasında büyük hasara neden olabilir. Ekibimizden hızlı düzeltmeler alın!

  Evinize korkulukları derhal sabitleyerek evinizi ve ailenizi güvende tutun. Tamircilerimiz işçiliğimizi garanti eder .

  Mutfağınızdaki kırık unsurlarla yaşamak zorunda değilsiniz. Hızlı, etkili onarım hizmetlerimizle, sadece en iyi şekilde görünmekle kalmayıp aynı zamanda en iyi şekilde çalışmasını sağlayabiliriz.

  Evinizdeki sıhhi tesisat düzgün çalışmadığında, sadece rahatsız edici değildir – günlük yaşamınızı tamamen bozabilir. Sıhhi tesisat onarım hizmetlerimizle rutininizi tekrar yoluna taşıyın.

  Duş başlığınız sızdırıyorsa, çok düşük bir basınca sahipse veya başka şekilde kırılmışsa, bizi arayın. Tüm teknisyenlerimiz deneyime sahiptir ve güvenebileceğiniz onarımlar sağlayabilir.

  Ekibimiz her türlü evye için olağanüstü (ve hızlı!) Onarım hizmetleri sunmaktadır. Su hasarına neden olabilecek sızıntıları onarmaktan ortaya çıkan küf ve küf ile başa çıkmak için bize güvenebilirsiniz.

  Banyodan mutfağa ve giriş yoluna kadar, profesyonel tamircilerimiz evinizin farklı odalarındaki fayansları onarabilir. En iyi kısım? işçilik% 100 garantilidir!

  Tuvalet de zayıf bir sifon var mı? Arka arkaya birden fazla kez akıyor mu? Damlayan bir ses çıkarıyor mu? Yıkama yaparken küvetiniz ve lavabonuz mu? Bugün teknisyenlerimizle iletişime geçin ve sorunu teşhis edip onaralım.

Bizi Tercih Nedeniniz

24/7 çalışma

özel ekip

garantili memnuniyet

ücretsi tahmin

ACİL DURUM SIZINTILARI VE BORU PATLAMALARI

Acil bir sıhhi tesisat ihtiyacınız varsa, sadece 24 saat acil tesisatımızı arayın

0 535 223 38 57 veya Bize ulaşın

Okan Tesisat