Değiştim, Onarım, Yalıtım, Kurulum ve Daha Fazlası

Sızdıran borular ve musluklar, yalnız bırakılırsa çok fazla su ve para harcayabilir. Oktay Tesisat musluk onarımı, tuvalet değişimi, boru yalıtımı ve daha fazlası dahil olmak üzere eviniz için sıhhi tesisat hizmetleri sunmaktan mutluluk duyar. Okay Tesisat için hiçbir iş çok büyük veya çok küçük değildir. Garantimize güvenebilirsiniz.

Deneyimli tamircilerimiz, pahalı yedek parçalardan kaçınmak için her zaman kırık veya sızdıran armatürleri onarır. Ev geliştirme uzmanlarımız, işi tamamlamak için gereken tüm araç ve parçalarla çalışmaya hazır olarak gelir. Sızdıran musluklardan kırık duş başlıklarına kadar hiçbir onarım işi çok küçük değildir.

Mutfağınızı yepyeni bir mutfak lavabosu ile yenileyin. Ne tür bir lavabo kurmak istediğinize karar verdiğinizde, yerel Bay Handyman eski lavabonun çıkarılmasına ve yeni lavabonun düzgün bir şekilde kurulmasına yardımcı olacaktır – hepsi bir günlük işte!

Bay Handyman, boru yalıtımı gibi yeşil iyileştirmeler yapma konusunda uzmanlaşmış, sigortalı bir ev onarım müteahhitidir. Borularınızı ve su ısıtıcısını yalıtmak, enerji maliyetlerinden tasarruf etmenin harika bir yoludur. Tasarruf edersiniz ve sıcak su için bekleyeceğiniz süreyi azaltırsınız.

  • KÜÇÜK TESİSAT KAÇAKLARI

EPA’ya göre, sızdıran borular ve demirbaşlar her yıl 10.000 galondan fazla su harcayabilir. Tamircilerimiz, su faturanıza zarar vermeden önce, zahmetli boruları, tuvaletleri ve armatürleri onarma veya değiştirme becerisine ve uzmanlığına sahiptir. Bay Handyman, güvenebileceğiniz tek çağrı çözümü.

Düşük akışlı tuvaletler takıyor ya da mevcut bir tuvaleti onarıyor olun, deneyimli tamircilerimiz işi doğru yapma becerisine sahiptir. Evet, iş kokuyor. Ancak tamircilerimiz işi doğru ve zamanında yapmaktan mutluluk duyarlar.

Bizi Tercih Nedeniniz

24/7 çalışma

özel ekip

garantili memnuniyet

ücretsi tahmin

ACİL DURUM SIZINTILARI VE BORU PATLAMALARI

Acil bir sıhhi tesisat ihtiyacınız varsa, sadece 24 saat acil tesisatımızı arayın

0 535 223 38 57 veya Bize ulaşın

Okan Tesisat